قالب وردپرس

دبی شهر توریستی

دبی شهر توریستی
دبی شهر توریستی
دبی شهر توریستی

دبی شهر توریستی

دبی شهر توریستی::

جاذبه های توریستی دبی

جاذبه های توریستی در دبی هستند که می توانند توریست ها را روزها مشغول و راضی به خود نگهدارند.

از کویر گردی تا دل به خنکای آب زدن در مجهزترین و بزرگ ترین پارک های آبی جهان از جاذبه هایی هستند که دوبی را به پرگردشگر ترین شهر خاورمیانه بدل کرده اند.

دبی شهر توریستی

دبی به دلیل داشتن آب و هوای گرم و خشک دارای کویرهای زیادی است که می توان ازپتانسیل آنها برای ایجادجاذبه های تفریحی بهره مندشد.

یکی ازاین تفریحات سافاری است که علاقمندان بسیاری داردویکی ازمهم ترین مکان های سافاری دردوبی واقع گردیده است.

همچنین به دلیل آرام گرفتن درکنار خلیج فارس،سواحل بکروتمیزی دردوبی هست که می توان ساعاتی رادرآن تن به آرامش و سبکی دریاسپرد.

دوبی چگونه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند؟

یکی از نکاتی که با ورود به شهر دوبی با آن برخورد می کنید انرژی و فضای مثبتی است که مردم در برخورد با شما از خود نشان می دهند، این شهر با نورها، رنگ ها و گرمی زیادی که در اتمسفر خود دارد یک ابر قدرت اقتصادی در خاورمیانه به حساب می آید. بلندترین برج ها و آسمان خراش های دنیا مثل برج العرب و برج خلیفه را می توان در دوبی پیدا کرد. خیلی دشوار می شود اگر دوبی را به دلیل چیزی که امروز به آن بدل شده و مقاومتی که در برابر محدویت هایش داشته است مورد ستایش قرار ندهیم، این شهر نمونه بارز یک مدیریت مدرن در منطقه ای سراسر آمیخته از سنن و رسوم است.

چرا دوبی در میان شهرهای دنیا منحصر بفرد است؟

امروزه پروژه های یونیک و خاصی در دوبی به اجرا رسیده اند و یا در حال اجرا هستند که حیرت مردم از سراسر دنیا را بر می انگیزند؛ از بلندترین آسمان خراش های دنیا تا متنوع ترین گلخانه های جهان که با باغ های رنگارنگ هلند برابری می کنند از شگفتی های دوبی هستند که هر توریست مشتاقی را به سوی خود جلب کرده و انگشت به دهان می گذارد. جزیره مصنوعی پالم جمیرا که با شن ریزی در دریا اجرا شده است یکی از پروژه هایی است که علیرغم سختی ها و مشکلات زیاد در دوبی تحقق پیدا کرده است و سالیانه توریست های زیادی از این منطقه بازدید می کنند. آکواریوم بزرگ و منحصر بفرد این شهر که مجموعه ای از نایاب ترین و گرانقیمت ترین ماهی ها و موجودات دریایی را در خود جای داده است از دیگر جاذبه های دوبی به حساب می آید.

دبی شهر توریستی

یکی ازشگفتی هایی که شما هرگزدریک شهرکویری نمی بینید پیست اسکی است؛امابایدبگوییم که خلاف این دردوبی به شماثابت می شود.

این شهرمجهز به یکی از بزرگ ترین پیست های اسکی مصنوعی دردنیا است که درنوع خود بی نظیر و شگرف است.

دوبی با وجود وسعت کم خود آمیزه ای از فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف از گوشه گوشه دنیا است، این تضاد زیبایی شگفت انگیزی به وجود می آورد که در کمتر شهری از خاورمیانه قادر به دیدن آن خواهید بود.

وجودمراکزخرید بافروشگاه های بسیاری ازبرندهای معتبردنیا دراین شهر،دوبی رابه بهشت اقتصادی تجاروتوریست های مشتاق خریدتبدیل کرده است.

شاید به جرات بتوان گفت که خرید کردن در مراکز خرید و پاساژها یکی از جاذبه های توریستی دوبی است که به سختی می توان از آن چشم پوشید همه ساله هزاران گردشگر به این شهر زیبا سفر می کنند.

اگر سحر خیز باشید در ابتدای صبح با یکی از بی نظیر ترین صحنه های طلوع آفتاب در دوبی مواجه خواهید شد؛ چیزی که نباید از دست بدهید تماشای طلوع و غروبی دلچسب از یکی از پنجره های برج های بلند در دوبی است!

 

دبی شهر توریستی
دبی شهر توریستی

منبع:alefbatour.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دبی شهر توریستی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − شانزده =

قالب وردپرس