قالب وردپرس

سیم های جادویی فرانکی پرستو/ آلبوم

فرانکی
فرانکی
فرانکی

سیم های جادویی فرانکی پرستو

 میچ آلبوم

مهرآیین اخوت

 انتشارات هیرمند

سال نشر : 1394

فرانکی

فرانکی پرستو گیتاریست و خواننده معروفی در دنیای موسیقی بوده که از ابتدای داستان می دونیم به طرز عجیبی مرده. حالا به مرور جلو می اییم می فهمیم پدرش کی بوده مادرش کی بوده کودکیش چه طور بوده اصلا چه طور وارد موسیقی می شه و زندگیش به چه سمتی می ره . به جز راویان مختلف که از ارتباطشون با اون صحبت می کنند خود موسیقی هم در این کتاب یک راوی محسوب می شه . تاکید زیادی داره که ما همیشه عضو گروه های مختلفی هستیم و تصمیمات و کارای ما روی زندگی بقیه هم اثر می ذاره .

میچ آلبوم طرفدارای خاص خودشو من زیاد سبک کارشو نمی پسندم هر چند به نظرم این کتابش را متفاوت تر از بقیه نوشته و چهارچوب بندیش را داستانی تر کرده که به نظر من بهتر بود و توی کتاباش اینو به همه ترجیح دادم . کتاب نسبتا خوبیه.

اولین مورد از کتاب های جدید قرار بود از اول بهمن برم سراغشون ولی خوب شرایط مناسبی نداشتم و کار کشید به اینجا نمی دونم اصلا برسم این ور سال لیست را تکمیل کنم یا نه نمی دونم کلا شرایط بعد از این چی می شه . چون همه درگیری ها در مورد تغییر کارم هست و خبر ندارم اونجا م فرصتی خواهم داشت یا نه .

قسمت های زیبایی از کتاب

آدم نمی تواند گذشته اش را تغییر بدهد هر قدر هم آینده اش را بزک دوزک کند .

این که چرا انسان ها هم دیگر را می کشند فراتر از قوه ی ادراک من است اما شهادت می دهم که شما از بدو کار مشغولش بودید . فقط نوع سلاح هایتان فرق کرده .

آدم لازم نیست خیلی چیز از کسی داشته باشه تا به یادش باشه ، فرانسیسکو . حتی یه چیز هم کفایت می کنه .

منبع:bestbooks.blogfa.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سیم های جادویی فرانکی پرستو/ آلبوم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =

قالب وردپرس