قالب وردپرس

سنگ ماه مرداد : زبرجد

زبرجد
زبرجد
زبرجد

زبرجد یادمان شانزدهمین سالگرد ازدواج و سمبل خورشید جان بخش، شکوه و آرامش است. دافع توهم، کابوس های شبانه و خشم بوده، موجب تعادل خواب و طلسم قدرتمند دفع شیاطین می باشد. دارای ارتعاشات بسیا ملایمی است کل سازمان بدن را فعال می کند. این سنگ باعث هماهنگی و آرامی در اعصاب می شود

برای تقویت قلب و اصلاح جریان خون و رهاسازی چاکرای خورشیدی بسیار موثر است. نیز برای درمان افسردگی، عصبانیت، بی خوابی و حالت های ضعف اثر بخش بوده بعلاوه کمک بزرگی به بیماران کبدی می کند. اعصاب حس چشایی را تحریک و غدد را تقویت می کند. ستون فقرات را نیرو می بخشد و سر درد را تسکین می بخشد.

همچنین برای تنگی نفس، برونشیت، التهاب نایژه ها، سرفه و سرما خوردگی مفید است. قدرت تمرکز، خلاقیت و آگاهی را زیاد می کند. تفکرات عالی و برجسته ایجاد می کند و روحی شاداب و چالاک به ما می دهد.

باعث نشاط، خلق و خوی خوش، صلح همراه با هماهنگی و نظم می شود. زبرجد به صورت فلکی اسد و جوزا است و برای چاکرای شبکه خورشیدی استفاده می شود.

زبرجد

ویژگیهای متولدین مرداد

بلند پرواز، کاردان، متکی به نفس. در کل از لحاظ جسم و روح از بالاترین امتیاز برخوردار می باشند. در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداکثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه ای است که در هر بعد تربیت و تشویق شوند به نهایت آن خواهند رسید. از نظر فیزیکی افرادی قوی می باشند.

چنانچه در جریان امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند هنرمند، شاعر، نقاش، هنرپیشه، مجسمه ساز، نویسنده و بازیگری موفق خواهند شد و اگر در امور نظامی وارد شوند، سرداران و فرماندهانی دلیر خواهند شد. چنانچه در سیاست تربیت شوند سیاستمدارانی قابل و زبر دست خواهند شد. در واقع در هر زمینه که آموزش ببینند در آن زمینه به اوج تخصص و توفیقات بالا دست می یابند.

متولدین دهه اول این ماه اغلب سریع، خوش صحبت، در اقتصاد موفق، راستگو، درستکار، مشاور خانواده، بعضا مصلحین و قاضیانی خوب، اغلب با مشاغل آزاد، منصف و وفادار، با تقوا، اغلب دارای وجهه اجتماعی خوب، دارای شخصیت مثبت، حلال اختلافات خانوادگی، خیر خواه، خوش رو با چهره ای شاد، در مواجهه با مشکلات صبور، شریکی قابل اعتماد، مقید به خانواده و فامیل دوست، در تربیت فرزندان اغلب موفق، دارای طبعی بذله گو، گاه جاه طلب، عموما در پست های مدیریت و سرپرستی موفق.

متولدین دهه دوم این ماه اغلب دارای رشد و تکامل معنوی، شخصیتی مطلوب، در پاسخ به خشم خشمگین و در پاسخ به محبت خوش رو و مهربان، اغلب هوشمند، سخاوتمند، علاقه مند به امور فرهنگ وهنر، بعضا شاعر، نویسنده، هنرپیشه و دارای حس زیبا شناسی، کم توجه به مادیات، طالب زندگی سالم و شاد.

متولدین دهه سوم این ماه واقع بین، در مواجهه با نا ملایمات با عکس العمل متعارف، باگذشت، صبور، علافه مند به طبیعت و اغذیه طبیعی، با خانواده ای پر اولاد، پر کار، ذاتا مخالف با سکون و بطالت، افرادی پویا، علاقه مند سفر، دارای مشاغلی متنوع. اغلب رشد مغزی و حافظه خوبی داشته در امور محاسباتی موفق، در امور اجتماعی و اقتصادی متفکر، مستعد مدیریت خانواده، مصلحت گرا می باشد.

منبع:taroot-rangi.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سنگ ماه مرداد : زبرجد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

قالب وردپرس