قالب وردپرس

بازگشت جهانبخش با پاس گل تماشایی

جهانبخش
جهانبخش
جهانبخش

ستاره ایرانی آلکمار هلند در بازگشت دوباره به ترکیب پاس گل زیبایی مقابل توئنته داد و نقش مهمی در پیروزی تیمش پس از دو هفته ناکامی داشت.

در آخرین دیدار شب دوم بازی‌های هفته هفدهم لیگ اردویسه هلند تیم‌های توئنته و آلکمار از ساعت 23:15 شنبه شب در ورزشگاه گرولش وسته مقابل هم قرار گرفتند که علیرضا جهانبخش پس از پنج مسابقه دوری از ترکیب اصلی، در جمع 11 نفر ابتدایی آلکمار حضور داشت.
نیمه اول این مسابقه بدون گل خاتمه یافت اما بعد از بازگشت تیم‌ها به زمین، جهانبخش پس از دریافت توپ، با سر توپ روی پای تماشایی و پاس فنی از گوشه سمت راست محوطه جریمه و از بین دو مدافع توئنته، ووت ورگوست را در موقعیت خوبی قرار داد و او پس از فرار تند و تیزی که داشت در شرایطی درازکش موفق به گلزنی شد و آلکمار را در دقیقه 46 پیش انداخت.

جهانبخش

اینس اونال ترکیه‌ای در دقیقه 68 گل تساوی را برای توئنته به ثمر رساند اما در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده پیت بیژن مدافع جوان این تیم دروازه خودی را باز کرد تا آلکمار در آخرین لحظه به 3 امتیاز برسد.
جهانبخش در این مسابقه 90 دقیقه در ترکیب آلکمار حضور داشت.

جهانبخش

آلکمار که در دو هفته اخیر فقط یک امتیاز گرفته بود با این پیروزی 28 امتیازی شد و باوجود باقی ماندن در رده پنجم لیگ یک هلند، فاصله خود را با هیرنفین به یک امتیاز رساند و 24 امتیازی بودن و جایگاه هفتم توئنته نیز تغییری نکرد.
جهانبخش مقابل توئنته چهارمین پاس گل فصل را داد و از این حیث در رده چهارم بهترین بازیکنانی که پاس گل دادند قرار گرفت.

منبع:varzesh3.com

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازگشت جهانبخش با پاس گل تماشایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 9 =

قالب وردپرس