قالب وردپرس

تذکر لاریجانی به وزیر دفاع: ادب حکمرانی را رعایت کنید

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است به وزیر دفاع تذکر بدهم که درباره مجلس درست حرف نزدند. باید ادب و حکمرانی را در این مسائل رعایت می‌کردند.

لاریجانی

به گزارش خبرآنلاین علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره به حضور جنگنده های روسی در پایگاه هوایی نوژه، گفت: ما هیچ پایگاهی به هیچ کشوری نداده‌ایم و حضور هواپیماهای روسی در پایگاه هوایی همدان امر موقتی برای سوخت گیری بود. به همین دلیل انجام این کار به اجازه از مجلس نیازی نداشت چون طبق قانون اساسی این کار ممنوع است و نظام  این کار را نکرده است.

لاریجانی با اشاره به اینکه این نشست و برخاست جنگنده ها برای سوخت گیری بوده است و هیچ قدرتی را به روسیه نداده ایم، تاکید کرد: این کار متوقف نشده است و همکاری ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم ادامه دارد.

رئیس مجلس در ادامه در تذکری به وزیر دفاع کشور، گفت: لازم است به وزیر دفاع این تذکر را بدهم که نسبت به مجلس درست حرف نزدند. باید ادب حکمرانی را در این مسائل رعایت می‌کردند.

لاریجانی افزود: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاکید کرده‌اند مجلس در رأس امور است لذا ازهمه دوستان می‌خواهیم که به این ساختار نظام و درجات نظام توجه کافی داشته باشند.

منبع:khabaronline.ir

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تذکر لاریجانی به وزیر دفاع: ادب حکمرانی را رعایت کنید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =

قالب وردپرس